Kosmetyka Estetyczna

  

Modelowanie sylwetki

Ultracontour - Pożegnaj zbędny tłuszcz

Oto nowa metoda pozwalająca bez problemów pozbyć się nadmiaru tej tkanki tłuszczowej, która dotychczas nie poddawała się działaniu żadnych innych terapii ani najbardziej nawet rygorystycznych diet.

Nie każda nadwaga jest wywołana szkodliwymi zwyczajami bądź niezdrowym trybem życia pacjenta. Tam, gdzie metabolizm nie pomaga bądź nawet przeszkadza pozbyć się zbędnych kilogramów, mamy Ci do zaoferowania nową, zupełnie odmienną i niezwykle skuteczną metodę.

Metoda Ultracontour daje możliwość bezpiecznego i nieinwazyjnego pozbycia się wybranej, zbędnej tkanki tłuszczowej. Odróżnia ją to od wielu innych terapii, skoncentrowanych na obniżeniu ogólnej masy ciała. Tutaj celem jest modyfikacja tylko niektórych jego fragmentów.

Zabiegi przeprowadzane są miejscowo - pozwalają pozbyć się nadmiaru tłuszczu w konkretnych miejscach, nie naruszając innych narządów wewnętrznych, naczyń krwionośnych i nerwów bądź pozostałych części ciała. Daje to możliwość selektywnego kształtowania sylwetki i zmniejszania obwodów wybranych części ciała.

Więcej na www.lafsen.com

odchudzanie

  

Makijaż permanentny

Celem makijażu permanentnego:

Jest podkreślenie w naturalny sposób piękna każdej kobiety. Poprzez zabieg makijażu trwałego jesteśmy w stanie skorygować kształt brwi, ust a także oczu poprzez podkreślenie linii rzęs na dolnej bądź górnej powiece. Makijaż permanentny stosuje się także przy likwidacji blizn lub maskowaniu defektów skóry, np. plamy pigmentacyjne, blizny, przebarwienia, wprowadzając barwniki odpowiednio dobrane do koloru skóry.

Makijaż permanentny jest doskonałą alternatywą makijażu dla każdego, a w szczególności dla osób, które:

- mają mało czasu na makijaż

- zapracowanych

- rano i wieczorem wyglądają blado

- mało wyraziście

- wcale się nie malują (również sportowców), a mimo to chcieliby wyglądać piękniej i bardziej świeżo

- noszą okulary i szkła kontaktowe, przez co mają problemy z wykonaniem makijażu

- mających problemy ze wzrokiem

- osoby uczulone na kosmetyki kolorowe

- mających rzadkie brwi

- małe oczy,

- wąskie lub o nieregularnym kształcie usta

- które chciałyby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody

- pozbawionych brwi i rzęs np. po chemioterapii

Ile trwa efekt:

Makijaż permanentny utrzymuje się w zależności od typu i kolorytu skóry od 3 do 5 lat. Gdy zacznie blednąć może zdecydować się na jego odświeżenie poprzez ponowne zabarwienie.

W zależności od nasycenia koloru, powierzchni na której jest wykonywany makijaż permanentny może trwać od 1,5 do 2,5 godzin. Miejsce poddane makijażowi może być lekko opuchnięte i dość mocno przerysowane. Najdalej po trzech, czterech dniach widoczny jest efekt końcowy. Ponieważ skóra w trakcie jednego zabiegu nie przyjmie w całości koloru, który sobie zaplanowałyśmy niezbędne jest wykonanie drugiego zabiegu w odstępie około dwóch tygodni

W firmie Lafsen pracujemy na profesjonalnym urządzeniu wysokiej klasy Royal Liner zapewniającym całkowitą sterylność i komfort. Pigmenty charakteryzują się pięknymi barwami, których skład preparowany jest na bazie komponentów naturalnych.

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Po dwóch dniach od zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez osobę wykonującą makijaż permanentny. Przez pierwsze 2 tygodnie po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium.

Cztery dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.

W cenę zabiegu wliczona jest druga wizyta, która ma na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów.

Więcej na www.lafsen.com

makijaz

Copyright © Regional.pl 2008 | Liczba odsłon