Kosmetyka Laserowa

  

Depilacja Laserowa

Zaawansowane technologie wykorzystujące lasery diodowe oraz IPL pozwalają pozbyć się włosków na nogach w sposób komfortowy, trwały i bezbolesny. Wyspecjalizowane urządzenia Lumenis LightSheer™ Diode Laser System (100J) i Palomar StarLux IPL™ są gwarancją najwyższego bezpieczeństwa i znakomitych efektów.
Przy pomocy wiązki światła usuwany jest jedynie mieszek włosowy, a Twoja skóra pozostaje nietknięta. W miejscu objętym zabiegiem nie następuje już ponowna odbudowa struktury włosa.

Pierwszy zabieg poprzedzony jest konsultacją dermatologiczną. Specjalista ocenia stan skóry oraz Osoby zakwalifikowane do zabiegu poddane są próbie laserowej. Przed samym zabiegiem skóra powinna być ogolona (może być widoczny jedynie cień włosa), umyta i niczym nie posmarowana.

Trzeba mieć na uwadze, że każda skóra reaguje na zabieg w sposób indywidualny. W miejscach objętych zabiegiem może wystąpić niewielki rumień lub obrzęk około mieszkowy. Zarówno zaczerwienienia, jak i niewielkie strupki i przebarwienia ustępują po kilku dniach.

Wicej na www.lafsen.com

przed i po depilacja laserowa

  

Zamykanie naczynek

Dzięki najnowocześniejszej technice oferowanej pzrez Palomar StartLux IPL® mamy możliwośc bezinwazyjnego i delikatnego leczenia żylaków i teleangiektazji. Rezultaty naszych zabiegów są skuteczne i długotrwałe. System IPL® ogrzewa i niszczy wybrane, popękane naczynia pod powierzchnią skóry; ogromna prezycja urządzenia pozwala eliminować wyłącznie te fragmenty tkanki, które uznamy za niepożądane. Zabieg nie oddziaływuje negatywnie na żadne inne tkanki. Możliwe jest dzięki temu sprawne usuwanie nawet znacząco skomplikowanych sieci delikatnych żył i kapilar. Podgrzane IPL-em naczynka organizm wchłania w ciągu kilku dni po zabiegu.

Laser lub IPL (źródło intensywnego pulsującego światła o różnej długości fali) kieruje wiązkę światła o precyzyjnie określonych parametrach. Pozwala to na dokonanie zmian w obrębie danej tkanki.

Ten proces nazywany jest fototermolizą (kontrolowane oparzenie). Światło lasera dociera w głąb naczyń, gdzie jest absorbowane przez barwnik zawarty w czerwonych krwinkach i zamieniane na energię cieplną. Pod wpływem ciepła z tkanki odparowuje woda. Zostają same suche elementy naczynia, czyli jego ścianki, które zapadają się i są wchłaniane, przez co zanikają.

Całe przedsięwzięcie nie niesie ryzyka powikłań i infekcji. Zabiegi są prawie bezbolesne (odczuwa się tylko lekkie pieczenie). Skóry nie trzeba nacinać ani nakłuwać, nie ma więc blizn. Jeśli naczynko było duże, po zabiegu może pojawić się siniak, obrzęk albo rumień, który schodzi w ciągu kilku godzin lub dni.

Wicej na www.lafsen.com

zmarszczki

Copyright © Regional.pl 2008 | Liczba odsłon