Kosmetyka - Clarena

Kwas pirogronowy

Kwas do zadań specjalnych, bezpieczny i bezbolesny

Do tej pory używany tylko i wyłącznie przez dermatologów, znalazł już zastosowanie w kosmetyce. Dzięki szybkiej penetracji w skórę właściwą, w wyjątkowo krótkim czasie, pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych zbliżonych do tych jakie dają agresywne zabiegi złuszczające.
Zabieg z użyciem preparatów na bazie kwasu pirogronowego wygładza blizny potrądzikowe, rozjaśnia przebarwienia, likwiduje zaskórniki, oczyszcza i domyka pory.
Może być stosowany nawet w przypadku cer ze stanami zapalnymi (trądzik w fazie aktywnej) i couperose.

Skuteczna walka z cellulitem

Za powstawanie celulitu odpowiedzialne są przede wszystkim estrogeny (żeńskie hormony), które między innymi zwiększają przepuszczalność naczyń krwionośnych i retencję wody w organizmie.

Do rozwoju cellulitu przyczyniają się również niewłaściwa dieta, zaburzenia układu krążenia, uwarunkowania genetyczne, zaburzenia emocjonalne, brak ruchu oraz obcisłe ubrania.

Żadna z metod nie zagwarantuje 100% skuteczności, jeśli jednak zabiegi gabinetowe będą stosowane łącznie z odpowiednią dietą, pielęgnacją domową i aktywnością fizyczną – uzyskamy pożądany efekt.

Głównym celem zabiegów wyszczuplających i antycelulitowych jest poprawa krążenia krwi i limfy, uaktywnienie przezskórnej wymiany osmotycznej, rozdrabnianie i usuwanie z adipocytów tłuszczu, wzmożenie tempa przemiany materii oraz eliminacja toksyn.

W naszym salonie proponujemy Paniom zabieg pomarańczowy z zastosowaniem ultradźwięków.

Urządzenie ultradźwiękowe służy do wprowadzenia składników biologicznie czynnych w głębsze warstwy skóry, dodatkowo rozbija cząsteczki tłuszczu. Mikromasaż ultradźwiękowy poprzez swoje działanie mechanicznie powoduje powstanie w tkankach pewnego nadciśnienia, co sprawia, ze błony komórkowe stają się bardziej przepuszczalne. Dzięki temu łatwiejsze jest wydalanie produktów przemiany materii i przyswajanie ważnych składników odżywczych przez komórki. W wyraźny sposób poprawia się regeneracja komórek. Skóra i tkanka mięśniowa staje się dzięki temu zdrowsza i znacznie bardziej sprężysta. Ultradźwięki wpływają na zwiększone wchłanianie przez skórę preparatów kosmetycznych. Dotyczy to nawet związków wielocząsteczkowych, które w innych warunkach nie penetrują w głąb skóry. Zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków są przyjemne i dają prawie natychmiastowe efekty. Dodatkowo – wprowadzają we wspaniały nastrój!

Cena zabiegu – 120 zł

Pielęgnacja domowa

Stosowanie odpowiednio dobranych kosmetyków do pielegnacji domowej gwarantuje długotrwałe efekty profesjonalnej kuracji gabinetowej.

Emulsja Mikrokolagenowa Napinający Tonik Mikrokolagenowy
Satynowa emulsja łacząca właściwości
oczyszczajace z intesywną pielęgnacją.
Gwarantuje łagodny i komfortowy
demakijaż. (250ml)
Delikatny tonik oczyszczający i odświeżający skórę. Zwieksza zdolność
wchłaniania składników aktywnych zawartych w kremie. (250ml)

Luksusowy Krem Mikrokolagenowy z Multipeptydami
Zawiera kompleks peptydowy PEPHA - NUTRIX o działaniu botoksopodobnym. Spłyca zmarszczki, napina i wzmacnia strukturę skóry.
Zawiera naturalne filtry UV. (50 ml)

Endorfinowe Perły Szczęścia
Jedwabiste perły uwalniające endorfiny chroniące przed stresem
i opóźniające procesy starzenia.
Likwidują podrażnienia, zaczerwienienia,
idealne dla wrażliwej skóry. (30 sztuk)

     

Copyright © Regional.pl 2008 | Liczba odsłon