Kosmetyka - Living Dimension

Pracujemy na znakomitych produktach wiedeńskiej firmy DIOSAPHARM, producenta kosmetyków LIVING DIMENSION (LD) do pielęgnacji twarzy oraz LIV SPA do pielęgnacji ciała.

Kosmetyki LIVING DIMENSION i LIV SPA do pielęgnacji domowej dostępne są wyłącznie w salonach kosmetycznych i ośrodkach SPA.

LIVING DIMENSION to wartościowa seria pielęgnacyjna do twarzy stworzona przy współpracy z wybitnymi dermatologami. Naturalne substancje czynne zastosowane w kosmetykach pozyskiwane są zgodnie z obowiązującymi normami i podlegają surowym kontrolom. Dlatego kosmetyki LD odznaczają się optymalną skutecznością i są doskonale tolerowane przez skórę. Innowacyjne rozwiązania i najnowsze zdobycze wiedzy sprawiają, że wartościowa seria LIVING DIMENSION produkowana jest z wykorzystaniem najbardziej aktualnych osiągnięć w zakresie kosmetologii i dermatologii. W zależności od wieku i czynników działających na skórę z zewnątrz, potrzebuje ona zróżnicowanej pielęgnacji. Właściwe kosmetyki wspierają funkcje skóry i pomagają uzyskać oczekiwane efekty.

Produkty LIVING DIMENSION umożliwiają indywidualną pielęgnację. W każdym wieku. Dla każdej skóry. Na szczególną uwagę zasługują:

LIV CLEANS - kosmetyki do oczyszczania i demakijażu

Skuteczna pielęgnacja rozpoczyna się już podczas oczyszczania skóry. Oliwki hydrofilne i mleczka Living Dimension dokładnie usuwają zanieczyszczenia z powierzchni skóry nie pozbawiając jej jednocześnie substancji nawilżających i natłuszczających. Skóra może swobodnie oddychać i optymalnie wchłaniać wartościowe składniki zastosowane w dalszej pielęgnacji.

ZABIEG REGENERUJĄCY - LD 1

Krem LD 1 jest produktem wyjątkowym-jego receptura opracowana została w połowie lat 50-tych. Powstał podczas badań nad możliwościami regeneracji skóry i spłycenia blizn po naświetlaniach. LD 1 - krem-maść o stałej, zwartej konsystencji produkowany jest bez dodatku wody, a zawarte w nim substancje czynne zostają uaktywnione dopiero przy połączeniu z wodą.

Zabieg z zastosowaniem LD 1 polecany jest w następujących przypadkach:

 - skóra z bliznami po przebytym trądziku

 - cera szara, blada, źle ukrwiona, o rozszerzonych porach

 - skóra wymagająca regeneracji, zmęczona

Copyright © Regional.pl 2008 | Liczba odsłon